Це сталося саме в той момент, коли на об’єкті працювала бригада енергетиків, повідомляють у ДТЕК.
Один фахівець зараз у тяжкому стані, ще четверо отримали контузії та уламкові поранення.
Усіх уже госпіталізували, лікарі працюють без пауз.
У ДТЕК кажуть, що зроблять усе, щоб колеги якомога швидше стали на ноги.
Попри щоденні атаки, енергетики продовжують тримати світло для людей — навіть під обстрілами.






