Інцидент трапився ще 14 березня на Нікопольщині. Водій на мототранспорті збив неповнолітню і втік.
Про це повідомляє видання Дніпро 24 з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.
14 березня у селі Олексіївка Дніпропетровської області сталася жахлива аварія через пʼяного водія.
Він збив мототранспорті 16-річну дівчинку, яка просто йшла вздовж вулиці. Одразу після скоєного чоловік втік.
Дівчинка зазнала тілесних ушкоджень, її госпіталізували до лікарні. А поліція розшукала зловмисника.
Ним виявився 31-річний місцевий житель. Йому було оголошено про підозру, а 12 серпня справу скерували до суду.






