Примусове вивезення сімей із дітьми оголосили ще у 23 населених пунктах Синельниківського району.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, передають новини Дніпра.
Під виїзд підпадають Шахтарська, Дубовиківська та Богинівська громади. Загалом упродовж місяця звідти мають евакуювати майже 3800 дітей.
Паралельно з цим доросле населення вивозять ще із семи громад Синельниківщини. Загалом цей район уже залишили понад 49,5 тисяч людей.
Активні безпекові заходи тривають і на Нікопольщині, яку покинули близько 750 жителів. Зокрема, повністю виїхали всі родини з дітьми з Новокиївки, Іллінки та Вищетарасівки. Також триває евакуація мешканців з однієї з вулиць Марганця та майже сотні людей із самого Нікополя.
Усіх евакуйованих приймають через спеціальні транзитні центри. Там людям не просто дають дах над головою, а й допомагають оформити грошові виплати, відновити втрачені документи, надають юридичну, медичну та психологічну підтримку, а також забезпечують їжею та засобами гігієни перед подальшим розселенням.






