Примусову евакуацію запровадили ще у 18 населених пунктах на Синельниківщині. Дітей вивозитимуть з батьками.
Таке рішення прийняли на засіданні профільного Координаційного штабу на чолі з Віцепремʼєр-міністром з відновлення – Міністром розвитку громад та територій Олексієм Кулебою.
На Дніпропетровщині оголосили нову хвилю примусової евакуації, тепер вже з 18 населених пунктів у Синельниківському районі. Наразі там залишається близько 1300 дітей.
Кулеба зазначає, що важливо подбати про дітей, людей з інвалідністю та осіб, які не можуть пересуватися самостійно.
Евакуація у примусовий спосіб проходитиме з Покровської громади:
- з сіл Андріївка, Богодарівка, Братське, Відрадне, Вільне, Водяне, Гай, Добропасове, Левадне, Новоолександрівка, Новоскелювате, Олександрівка, Отрішки, Писанці, Скотувате, Старокасянівське, Чорненкове, і селища Покровське.
Нагадаємо, першу примусову евакуацію на Дніпропетровщині було оголошено у квітні 2025 року. З того часу вдалося вивезти більше 3300 дітей.






