Окрім оптимізації закладів освіти також планується об’єднати медичні заклади.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, передає Дніпро 24.
На засіданні комісії Дніпропетровської обласної ради з питань охорони здоров’я, дитинства та материнства внесли зміни, які покращать забезпечення лікарень медикаментами.
З обласного бюджету виділять 173 млн 187 тис грн, у тому числі й на медобладнання та ліки для дітей з інвалідністю і тяжкими хворобами.
Також щодо оптимізації. Вирішено приєднати до Криворізького центру медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям дитячий лікувально-реабілітаційний центр у Кривому Розі та дитячі реабілітаційні центри у Дніпрі й Кам’янському.






