У Дніпропетровській області виявили громадянина Ізраїлю.
Про це повідомляє Міграційна служба Дніпропетровської області, передають новини Дніпра.
14 березня у Новомосковську Дніпропетровської області виявили мігранта. Громадянин Ізраїлю нелегально перебував в Україні.
На нелегала склали адміністративний протокол та зобовʼязали виплатити штраф через порушення дозволеного строку.
Також його мають примусово відправити до Ізраїлю або третьої країни. Він має залишити Україну протягом наступних 15 днів.






