У Кривому Розі накрили нарколабораторію. Правоохоронці вилучили заборонених речовин на 14 млн гривень. Чотири учасники масшабного наркоугруповання затримано разом з чотирма спільниками.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, пише видання Дніпро 24.
У Кривому Розі на Дніпропетровщині накрили нарколабораторію, яка щомісяця виготовляла близько 15 кг психотропів. Серед іншого – амфетамін і «Alpha-PVP». Відправляли наркотики поштою.
Організатором виявився 24-річний мешканець Кривого Рогу, який залучив до свого наркоугруповання спільників. Правоохоронці затримали чотирьох учасників групи та чотирьох спільників. Серед них – закладники, фасувальники та водій-кур’єр.
Наркобізнес настільки розширився, що наркокур’єри були залучені з усієї України. Вони отримували крупні партії амфетаміну поштою для подальшого збуту.
Правоохоронці провели 17 обшуків у фігурантів вдома, в машинах та в самій нарколабораторії. Було вилучено понад 6 кг A-PVP, кілограм амфетаміну, 1,6 кг канабісу, а також мефедрон, екстазі та інші види наркотиків. Ще прекурсори та хімічні речовини, лабораторне обладнання, три автомобілі, гроші, мобільні телефонів, банківські картки, стартові пакети, чорнові записи.








