Службовець заключив договір на суму, більшу ніж потрібно.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передає Дніпро24.
Судитимуть начальника одного з пожежно-рятувальних загонів ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області через службову недбалість, яка призвела до серйозних збитків державі.
Він заключив договір з товариством про закупівлю автопідіймача на загальну суму близько 55 млн грн, не проконтролювавши правильність використання бюджетних коштів.
Службова недбалість службовця призвела до збитків державі на понад 4 млн грн. Для розслідування задіяли ДБР.






