Через постійне дистанційне навчання, діти не можуть повноцінно отримувати освіту. Але через безпекову ситуацію офлайн не поспішають повертати.
Детальніше про плани щодо освітнього процесу розповів голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передають Новини Дніпра.
У Нікопольському районі діти вже тривалий час навчаються лише дистанційно. Повертатися за парти наразі небезпечно.
«У перспективі через постійний «онлайн» школярі району можуть отримати найбільші освітні втрати. Це викликає занепокоєння і батьків, і педагогів. І у нас, як представників влади», – зазначив Лисак.
Тому тут планують організувати змішане навчання. Зокрема розглядається створення таких собі пансіонів з проживанням та харчування. Для цього в регіоні є ліцеї та гімназії, які готові працювати у такому форматі.
Діти з Нікопольського району зможуть перебувати пʼять днів на тиждень у пансіоні, де більш безпечно, а на вихідні повертатися додому.
Також розглядається можливість офлайн навчання в укриттях, які було облаштовано в місцевих школах. Першочергово це стосується учнів 10-11 класів. Це питання будуть обговорювати з батьками дітей.






