Хлопчик розповів, що провів у такому стані близько доби.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передають новини Дніпра.
Ця родина з 2025 року стоїть на обліку через складні життєві обставини. Жінка сильно п’є, через що поліція вже не раз складала на неї протоколи. Батько дитини з ними не живе і хлопчиком не цікавиться.
Дитину вже забрали з квартири та відвезли до центру реабілітації. Прокуратура відкрила кримінальну справу за статтею “катування”, тож матері тепер загрожує тюремний строк.






