Чоловіки пиляли захисні лісонасадження, завдавши збитків майже на 700 тисяч гривень.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають новини Дніпра.
Правоохоронці підібралися до ділків впритул і 11 червня прийшли до них із обшуками – як додому, так і на склади, де ті ховали товар.
Поліцейські вилучили купу дров, транспорт, обладнання для переробки, а також цілий арсенал інструментів – 11 бензопил та 9 електропил із ланцюгами.
Усім учасникам групи вже офіційно вручили підозри. За незаконну вирубку та збут лісу в умовах воєнного стану їм світить реальний тюремний термін.






