Жінка привласнила кошти клієнтів за оплату доставки та комунальних послуг.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передає Дніпро24.
Керівниця поштового відділення Солонянського району отримала підозру за привласнення чужих коштів – вона обікрала односельців на майже 50 тисяч гривень.
Так, вона брала у клієнтів гроші за оплату доставки товарів та комунальні послуги, але клала їх не у касу, а залишала собі.
Це продовжувалося близько семи місяців. Щоб люди не здогадалися, вона давала їм квитанції про здійснення оплати. Проте гроші вона не обліковувала та до касового звіту не вносила.






