На Дніпропетровщині активно готуються до нового навчального року. Учні, вчителі та батьки з нетерпінням чекають на 1 вересня. Особливо хвилюючим цей день буде для 21 тисячі першокласників, які вперше сядуть за парти.
Голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак розповів про підготовку до навчального року.
Який формат навчання оберуть школи
Місцеве самоврядування у кожному населеному пункті окремо обирає, в якому форматі працюватиме їхній заклад освіти. На це вливають такі фактори:
- безпекова ситуація;
- наявність укриттів;
- альтернативні засоби для опалення та електропостачання в школі.
Наразі 86% шкіл планують почати навчання в очному або змішаному форматі. Це означає, що з 1 вересня за парти сядуть більше 230 тисяч учнів.
Ще близько 30 тисяч школярів навчатимуться дистанційно. Це переважно учні з Нікопольського та Синельниківського районів, де через близькість до фронту ризики залишаються високими.
Перевірка укриттів і безпека дітей
Днями на Дніпропетровщині провели Раду оборони та обговорили підготовку до нового навчального року.
- перевірили стан укриттів у школах;
- звернули увагу на протипожежні заходи.
Попри всі виклики — навчання триває
Освітяни наголошують: попри війну та постійні загрози, діти Дніпропетровщини отримуватимуть якісну освіту. Адже саме нинішнє покоління школярів відбудує й зробить Україну ще сильнішою.






