На Дніпропетровщині викрили двох агентів рф, які готувалися вчинити два теракти.
Про це повідомляє СБУ, передають новини Дніпра.
СБУ не допустила два теракти на Дніпропетровщині. Силовики затримали двох російських агентів, які на замовлення росіян готували щонайменше два вибухи в регіоні.
Однією з цілей був пікап мобільної вогневої групи ЗСУ. Терористи збиралися закласти саморобну вибухівку під авто і підірвати її через виклик на телефон, який прикріпили до вибухівки.
Наступною цілею стала б будівля ТЦК у Нікопольському районі. Агенти фсб мали підготувати вибух біля центрального входу до будівлі.
Обох агентів затримали, коли вони спорядили СВП і провели дорозвідку поблизу пікапа мобільної вогневої групи. У них знайшли 3 кг вибухової речовини з детонатором, які вони заховали у пластмасову каністру та «підсилили» металевими гайками.
Поплічниками ворога виявилися місцеві жителі. Один з них – рецидивіст, який має судимість за крадіжки. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі.






