Першочергово такі зміни стосуються Нікополя та Нікопольського району.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, передають Новини Дніпра.
Голова обласної ради звернувся до Кабміну щодо забезпечення пріоритетного електропостачання відповідно до встановленого мінімального навантаження та скасування графіків погодинних відключень в тих населених пунктах Дніпропетровщини, де ведуться активні бойові дії. Або на територіях, які є наближеними до зони бойових дій.
У Нікопольському районі – 8 територій, де ведуться активні бойові дії. Там спостерігається важка гуманітарна ситуація – у людей немає світла, а також води, зв’язка і навіть оповіщення про тривогу.
“Напередодні опалювального сезону питання постало вкрай гостро. Прифронтові громади нашої області зараз не споживають багато електроенергії. Тому вважаю, що там можуть не застосовуватися графіки погодинних відключень. Це допоможе нашим людям, які перебувають під постійним тиском ворога”, – зазначив Лукашук.






