Посадовець очолював місцеву комунальну ритуальну службу і замість допомоги людям, вирішив на них заробити.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передають новини Дніпра.
Коли родичі померлих зверталися за офіційними послугами, директор відправляв їх до своїх помічників. Ті виставляли “прайс” – від 15 до 30 тисяч гривень за ділянку та саме поховання.
Хоча за законом місце на цвинтарі надається безкоштовно, а офіційний збір за послуги становить лише близько 3 тисяч гривень.
Дільців затримали “на гарячому” ще в лютому, коли вони забирали чергові 27 тисяч гривень. Тепер справу передано до суду.






