ГРВІ теж йде на спад: 7,1 тисячі випадків, трохи менше ніж минулого тижня, повідомляє голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
Медики зафіксували 370 випадків інших інфекцій, серед яких 75 випадків кишкових хвороб.
Активно працюють мобільні амбулаторії: у Кам’янській та Дніпровській громадах мешканці пройшли безкоштовний скринінг на ВІЛ, туберкульоз, гепатити та інфекції, що передаються статевим шляхом.
Лікарі наголошують: профілактика працює краще за лікування – піклуйтеся про себе і близьких. Не забувайте проходити обстеження хоч раз на рік.






