У Першотравенську затримали автовикрадача.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають Новини Дніпра.
На початку березня у Першотравенську 35-річний мешканець Синельниківського району викрав автомобіль.
За даними поліції, поки власника автомобіля не було вдома, підозрюваний відбуксирував його машину до себе додому.
Свої дії фігурант пояснив тим, що власник викраденого авто не повернув йому борг. Тому він вирішив компенсувати втрату коштів чужим автомобілем.
Чоловіка затримали, а потерпілому повернули автівку.






