На вихідних у Павлоградському районі стався нещасний випадок – чоловік впав з даху та сильно травмувався. Його госпіталізували до лікарні.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на Дніпропетровський обласний центр екстреної медицини.
У цю неділю медики «екстренки» отримали тривожний виклик з одного з населених пунктів Павлоградського району – там з даху впав чоловік і отримав травми.
Це сталося під час того, як постраждалий ремонтував дах ангара, який зазнав пошкоджень від буревію.
У якийсь момент він втратив рівновагу і просто впав з висоти. В результаті він травмував свої таз і ліве стегно.
Йому одразу ж надали медичну допомогу та доставили до лікарні.






