Місцеві мешканці почули шум та викликали поліцію.
Коли правоохоронці прибули на місце, з’ясувалося, що чоловік кілька разів ударив авто сокирою, а потім ще й підпалив. Але перед цим облив горючою рідиною, інформує поліція Дніпропетровської області.
Під час обшуку в будинку фігуранта знайшли сокиру та розчинник — імовірно, саме їх він використав для “розправи” над машиною.
63-річного чоловіка затримали. Уже наступного дня йому оголосили підозру за умисне пошкодження майна шляхом підпалу (ч. 2 ст. 194 ККУ).
Суд вирішив: поки триває розслідування, чоловік сидітиме під вартою.






