На відео видно, як місцевий житель б’є чоловіка, погрожуючи зброєю, та навіть відкриває вогонь.
Про це повідомляє видання “Відомо”, передають новини Дніпра.
Причиною такої агресії, за словами містян, стали регулярні крадіжки. Кажуть, цей безхатько постійно обносить місцеві кіоски. Проте замість виклику поліції чоловік обрав шлях самосуду.
Тепер мешканці Нікополя вимагають від правоохоронців подвійної реакції – розібратися і з крадіжками, і з нападником, який розгулює містом зі зброєю та влаштовує розправи.






