Через борг за світло, мешканцю Дніпропетровщини приїхали відрізати світло. Його це обурило і він почав поводитися агресивно.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають новини Дніпра.
Інцидент трапився ще 29 серпня. 36-річний нападник заборгував за світло і електромонтери приїхати відключати його від електромереж.
Будучи напідпитку, чоловік почав поводити себе агресивно та погрожувати працівникам. Тоді вони викликали поліцію.
Побачивши правоохоронців, підозрюваний ще більше розлютився. Він кинув камінь у службову автівку, а потім схопив сокиру і почав погрожувати поліцейським.
Чоловіка затримали та повідомили про підозру.






