31 липня у Дніпровському районі 67-річний чоловік кинув гранату Ф-1 прямо на вулиці. На щастя, внаслідок вибуху ніхто не постраждав.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.
У Дніпровському районі 31 липня помітили чоловіка, який йшов вулицею з предметом, схожим на гранату. Очевидці одразу ж зателефонували до поліції.
Після цього зловмисник кину гранату Ф-1 на узбіччя дороги, в результаті чого пролунав гучний вибух.
Правоохоронці одразу ж затримали 67-річного підозрюваного. На щастя, в результаті вибуху, серед людей ніхто не постраждав.






