На Дніпропетровщині подружжя звинувачують у тому, що вони до смерті забили власного маленького сина. Йому було всього 4 роки.
За даними прокуратури: кілька днів поспіль мати і батько били хлопчика руками, ногами і навіть металевою трубою. Причина знущань — дитина взяла хліб і печиво без дозволу. Ці удари він терпів на очах інших дітей, які є в родині.
На тілі дитини виявили понад 20 травм: удари по голові, переломи, вивихи. Маленьке серце не витримало — хлопчик помер від травматичного шоку.
Зараз подружжя під вартою. Їм загрожує довічне ув’язнення. Обвинувачення особисто підтримуватиме керівник обласної прокуратури Юрій Папуша.
Також у суді розглядається питання про позбавлення їхніх батьківських прав щодо інших двох дітей.






