15-річна дівчинка стала живою стіною між своєю матір’ю та розлюченим 33-річним вітчимом. У цей момент жінка тримала на руках немовля, тож підліток без вагань прийняла удар на себе.
Про це повідомляє Дніпропетровський обласний центр екстреної медицини, передають новини Дніпра.
Наслідки виявилися важкими – дівчинку госпіталізували із закритою черепно-мозковою травмою, струсом мозку та серйозним забоєм грудної клітки. Дитині було боляче навіть дихати, не кажучи вже про дотики лікарів під час огляду.
Медики надали першу допомогу та негайно викликали поліцію. Наразі справою домашнього тирана займаються правоохоронці.
У сім’ї, де виховується семеро дітей, подібна агресія могла закінчитися значно гірше, якби не сміливість дівчинки.






