Епідеміологічна ситуація у Дніпропетровській області станом на 16 вересня.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на голову Дніпропетровської облради Миколу Лукашука.
Після евакуації на Дніпропетровщині, стали частішими випадки різних інфекцій. Наприклад, кашлюка. Також в регіоні зафіксували вже 23 випадки кору.
А днями у Дніпропетровській області сталася справжня трагедія – від правця помер 14-річний хлопець. Щирі співчуття рідним та близьким…
Крім того, за останній тиждень на ботулізм захворів дорослий чоловік. Зараз він у важкому стані, а лікарі борються за його життя.
На COVID-19 за минулий тиждень захворіло більше 1200 людей, з яких 300 – це діти. На щастя, обійшлося без летальних випадків, проте 147 пацієнтів потрапили до лікарень.
Бережіть своє здоров’я, і у разі тривожних симптомів – одразу ж йдіть до лікаря!






