Патрульні врятували відпочивальниць, яких течія віднесла на сап-дошках у річці Дніпро.
Про це повідомляє патрульна поліція Дніпропетровської області, передають новини Дніпра.
Днями екіпаж із обслуговування водних об’єктів помітив на річці Дніпро жінок на сап-дошках, яких несло течією далеко від берега.
Відпочивальниці не могли самостійно повернутися назад через сильні пориви вітру.
Патрульні оперативно відреагували та відбуксирували жінок і їхні плавзасоби до безпечного місця. На щастя, ніхто не постраждав.
Громадянки подякували інспекторам за вчасну допомогу.






