У Дніпрі помітили нардепа Тищенко. Невдовзі він виклав у мережу відео, в якому розповів, навіщо приїхав до міста.
Про боротьбу з кол-центрами нардеп повідомив у себе в Telegram, передає Дніпро24.
Тищенко називає Дніпро “центром шахрайства”, проте заявив, що так буде недовго. Зокрема нардеп розповів, що вже викрив кілька адрес злочиної групи.
“Сьогодні ми спільно викрили одразу декілька адрес об’єднаного злочинного угруповання «дев’ятки». Це велика мережа ботоферм, понад сто адрес по всій Україні”, – каже Тищенко.
Також він назвав імена організаторів, які за його словами, грабують родини військовослужбовців. Та повідомив про випадки, коли їхні ботоферми шахрайством виманювали у жінок посмертні військові виплати.






