Нардеп Микола Тищенко завітав до Дніпра.
Відповідне відеозвернення він опублікував у себе на сторінці в телеграм, передають Новини Дніпра.
Останнім часом Тищенко почав активну “боротьбу” проти так званих “ботоферм” та кол-центрів, які дурять українців. На цей раз нардеп приїхав до Дніпра – “клоаки шахрайських ботоферм”.
“Як і обіцяв своїм побратимам з передової, чиї родини потерпають від шахраїв – боротьба продовжується. Вітаю вас з міста Дніпро”, – заявив Тищенко.
Він повідомив, що знаходиться на Яворницького, 3, де, ймовірно, розміщений черговий кол-центр. На місці працює слідчо-оперативна група та «ТСК Нацресурс».






