У Дніпрі обговорювали подальше фінансування Академії музики. Раніше були розмови про те, що заклад можуть закрити через брак коштів.
Про це розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передають Новини Дніпра.
Через підвищення мінімальної зарплати, Дніпровська академія музики до кінця цього року потребуватиме додаткових коштів, щоб сплачувати вчасно заробітну плату колективу. Про це заявив керівник закладу.
Щоб обгрунтувати суму, він мав надати профільному департаменту ОДА відповідні документи. Проте вчасно цього не зробив.
“Через те, що це питання стосується заробітних плат людей, мною було ініційовано створення робочої групи, до якої ввійшли депутати обласної ради, голова відповідної депутатської комісії, представники ОДА, академії музики”, – зазначив Лукашук.
Робоча група запрацювала 3 травня, проте керівник академії надав документи лише минулої п’ятниці. Чому він так довго надавав фінансові документи – не зрозуміло, адже від цього залежить доля всього колективу.
Зокрема Лукашук зазначив, що якщо так буде продовжуватись, доведеться вдатися до кадрових змін. 13 червня будуть готові офіційні висновки.
Наразі заборгованості по зарплаті немає, а музична академі продовжує свою роботу.






