7 червня під ударом росіян опинилися Дніпро і Павлоград. Є руйнування та постраждалі.
Про наслідки розповів голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає видання Дніпро 24.
У ніч на 7 червня Дніпропетровщина пережила комбіновану атаку рф. Над областю збили 6 ракет та 27 безпілотників.
На жаль, у Дніпрі постраждали двоє місцевих жителів. Жінки 45 та 88 років отримали медичну допомогу, одна з них – на амбулаторному лікуванні.
Ворог пошкодив інфраструктуру, підприємство, навчальний заклад і декілька десятків гаражів. Горіла машина, ще три – понівечені. У багатоповерхівках повилітали вікна.
У Павлограді пошкоджено підприємство та багатоквартирні будинки. Після вибухів спалахнули машини. 9 автомобілів було знищено.






