Судитимуть трьох посадовців на Дніпропетровщині, чиї дії призвели до збитків державі на понад 2 млн гривень.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, повідомляють новини Дніпра.
Троє службовців військової частини на Дніпропетровщині були задіяні в охороні важливого обʼєкта. Вони вирішили організувати злочинну схему.
Зловживаючи своєю владою, посадовці вимагали від підлеглих гроші за те, щоб їх внесли до списку як таких, що несуть службу по охороні важливого об’єкту.
За даними слідства, насправді ці підлеглі не брали участі у бойових завданнях і фактично знаходилися в пункті постійної дислокації. Однак бойові виплати вони отримували – від 30 до 100 тисяч гривень. З цих коштів вони платили «відкати» фігурантам.
Троє посадовців 42, 43 та 47 років отримали підозри. Їм загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.






