Фактично, при графіку 7 годин без світла і 3,5 години зі світлом – цих «3,5 години» просто не існує, повідомляє телеграм-канал Дніпро Оперативний.
Мешканці Тополі-2 кажуть, що ДТЕК лише «перекидає фази», але стабільного живлення так і немає. У великому 14-під’їздному будинку напруга одразу падає, і все вибиває знову.
У ДТЕК пояснили інше – проблема не в ремонтах, а у внутрішніх мережах будинку, за які відповідає Жилсервіс. Через перекіс фаз внутрішня мережа не витримує навантаження, тому світло «падає» після подачі.
Енергетики просять не вмикати потужні прилади одразу, а керівництво будинку — вирівняти фази, щоб уникнути повторних аварій.
Нагадаємо, наприкінці листопада ДТЕК повідомляли, що кількість аварій у мережах Дніпропетровщини зросла у 6 разів.






