У Кривому Розі судитимуть жінку, яка здала державні ноутбуки у ломбард. Їх передала гімназія для дітей, щоб ті змогли навчатися дистанційно. Мати вирішила використати техніку у власних цілях.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передає видання Дніпро 24.
У рамках державної програми 25 жовтня 2024 року мешканка Кривого Рогу отримала від однієї з гімназій Саксаганського району 2 ноутбуки для своїх дітей.
За допомогою техніки діти мали відвідувати онлайн-уроки під час дистанційного навчання. Проте мати вирішила здати ноутбуки у ломбард.
За техніку жінка виручила близько 7 тисяч гривень, які вона витратила на власні потреби. Їй вже повідомили про підозру.






