На Нікопольщині викрили жінку, яка вирощувала наркотики.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передає Дніпро 24.
У селі Нікопольського району 39-річна жінка вирощувала коноплю у пʼяти теплицях. Вона ретельно доглядала за рослинами, очищувала від бурʼянів та зволожувала.
Правоохоронці викрили жінку та провели у неї обшуки. Звідти вилучили більше 160 рослин коноплі.
Наркотиків у приміщеннях знайшли на понад 4 млн грн. 17 вересня жінці повідомили про підозру. Попереду на неї чекає суд.






