Втікач зателефонував до ДСНС, щоб його врятували. Відігрівали його прикордонники.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба, передає Дніпро 24.
Мешканець Дніпропетровської області хотів незаконно перетнути кордон та потрапити до Румунії, але не врахував сильного холоду.
Кілька годин чоловік блукав горами, поки не заблукав і не змерз. Коли він зрозумів, що фізично не зможе подолати кордон, зателефонував у ДСНС та попросив допомоги.
Знайшли «втікача» за півтори години рятувальники разом з прикордонниками. Йому надали необхідну допомогу і притягнути до адміністративної відповідальності.






