За 50 тисяч доларів посадовці Дніпропетровської області обіцяли допомогти з довгостроковою орендою приміщення.
Про це повідомляє Державне бюро розслідувань, передає Дніпро 24.
На території громади у Дніпропетровській області з 90-х років стояла недобудова школи, площа якої складає 4,5 тис. кв м.
Один з місцевих підприємців хотів відремонтувати приміщення, щоб там поселити переселенців. За проживання платила б міжнародна гуманітарна організація.
Коли ж підприємець звернувся до міськради, міський голова та секретар повідомили, щоб потрібно буде за це заплатити.
Якщо їм заплатять $50 000 – посадовці винесуть питання на голосування сесії та забезпечать підписання меморандуму про довгострокову оренду без оголошення спеціального тендеру.
Якщо вони отримають $30 000 – потім вони мали б ще отримувати відкати. Обох затримали, коли у квітні 2024 року підприємець передав секретарю міськради гроші.






