Мер Дніпра Борис Філатов запропонував відкласти початок опалювального сезону по всій Україні.
На його думку, це допоможе захистити енергосистему від нових ударів Росії, які можуть бути особливо масованими восени та взимку.
Філатов звернувся до мерів інших міст із проханням діяти спільно, узгодивши старт подачі тепла з урядом, «Нафтогазом» та «Укренерго».
«Опалювальний сезон повинен початися якомога пізніше. І стартувати він має одночасно та централізовано по всій країні. Постійно тягнути ковдру на себе не вийде. Показова «турбота» про завчасно теплі батареї мешканців ваших міст врешті зробить лише гірше. », — написав він у себе в телеграмі.
Зараз рішення про запуск опалення ухвалюють місцеві ради, коли середньодобова температура три дні поспіль нижча за +8°C. Але, каже мер, цього року варто відступити від правил — щоб зберегти енергосистему, навіть якщо доведеться трохи потерпіти холод.






