У Синельникове, Павлограді та Тернівці не буде води.
Про це попередив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, передають новини Дніпра.
У четвер, 10 квітня, з 9:00 електропостачання відключать на підприємстві «Дніпро-Західний Донбас», яке постачає воду в громади Дніпропетровщини.
Через це, води не буде у Синельниківському та частині Павлоградського районів, а також у містах Синельникове, Павлоград і Тернівка.






