Вчора, 19 жовтня, росія завдала масованого удару по шахті ДТЕК.
Про це пишуть новини Дніпра з посиланням на ДТЕК.
Окупанти масовано гатили по шахті, що на Дніпропетровщині, коли там були люди – звичайні працівники.
Прямо під час обстрілу під землею опинилося 192 шахтарі, тому їх одразу почали евакуювати на поверхню.
На щастя, всіх робітників вдалося підняти. Все пройшло без непередбачуваних ситуацій, і ніхто не постраждав.
У ДТЕК зазначають, що це вже четверта масштабна атака на вугільні підприємства за останні 2 місяці.






