На Дніпропетровщині – кадрові зміни. Сергій Лисак – більше не голова Дніпропетровської ОДА.
Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський.
Колишній голова ОДА Сергій Лисак був звільнений з посади ха власною заявою. Зеленський перевів його до Одеси, де він стане очільником міської військової адміністрації.
“Сьогодні закінчую свою роботу на посаді начальника Дніпропетровської ОВА. Позаду – чималий шлях, пройдений за понад 2,5 роки. Він був сповнений викликів, перед якими ворог ставив щодень. Втім, з командою не відступали від чітких пріоритетів. Серед них – допомога Силам оборони, розвиток ветеранської політики, соціального, реабілітаційного та освітнього напрямків. І попереду – не менш відповідальні задачі”, – написав наостанок Лисак.
Водночас посаду виконуючого обов’язки голови ОДА на Дніпропетровщині посів перший заступник колишнього очільника – Владислав Гайваненко.
Офіційно: мера Одеси Труханова позбавили українського громадянства – деталі






