Російські воєнкори сьогодні поширювали фейк про вихід росіян на кордон Дніпропетровської області. На знак підтвердження – опублікували фото із прапором поруч з огорожею з колючого дроту. Це неправда.
Інформацію спростував голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передають новини Дніпра.
Лисак заявив, що інформація про вихід росіян на кордон Дніпропетровської області – фейк. А фото – не відповідає дійсності.
21 травня окупанти поширили в Інтернеті фото біля огорожі з колючого дроту. Вони заявляли, що вийшли на кордон між Донецькою та Дніпропетровською областями
“Та навмисне опубліковані ворогом, аби залякати мешканців нашого регіону, посіяти паніку та дестабілізувати ситуацію. Не ведіться на провокації. Довіряйте лише офіційним джерелам. Вірте в Сили оборони, підтримуйте їх”, – заявив голова Дніпропетровської ОДА.
Водночас DeepState повідомляє, що фото було зроблено взагалі в районі села Троїцьке. Пікап належить нашим бійцям, які вночі заплутались в єгозі. Росіяни зранку побігли туди і зробили фото. Їх вже ліквідували.






