Субсидію перерахують автоматично.
Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
У червні на Дніпропетровщині автоматично перерахують субсидії для всіх, кому її призначили раніше. Споживачі помітять зміни вже наступного місяця.
Перерахунок відбудеться через підвищення тарифу на світло. Якщо новий тариф дніпряни не зможуть потягнути, і вони раніше не користувались держдопомогою – слід звернутися до Пенсійного фонду. Це можна зробити через сайт чи портал Дія.
«Держава підтримує родини, яким це конче необхідно. Адже уникнути зростання ціни на світло було неможливо. Потрощена масованими атаками ворога енергетична інфраструктура потребує відновлення. На це і спрямують додаткові кошти. Масштабний ремонт дасть можливість підготуватися до зими», – додав Лисак.






