Через аварійно-відновлювальні роботи, частина Дніпра буде без водопостачання.
Про це повідомляє Дніпроводоканал, передає Дніпро24.
18 червня, 01:00 по 23:30, тимчасово не буде водопостачання у споживачів лівого берега Дніпро.
Воду не вимикатимуть на ж/м Ломівський 1-2, ж/м Лівобережний 1-2-3, та у прилеглого приватного сектору.
Водопостачання відновлять о 10:00 19 червня. Керівництво КП «Дніпроводоканал» вибачається за тимчасові незручності.






