На колекторі «Аульський водовід» сьогодні сталася масштабна аварія, через яку лівобережжя Кам’янського залишилося без води на цілий день. Дізнайтесь, коли повернуться водопостачання.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на голову Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
20 серпня лівобережжя Кам’янського на Дніпропетровщині залишилося без водопостачання. Причина – аварія на магістральному колекторі КП «Аульський водовід».
За словами Лукашука, пошкодження доволі серйозне, а роботи складні. Ситуація ускладнюється ще й тим, що колектор знаходиться на глибині більше 5 метрів. А через підмивання під час ремонтних робіт стався обвал.
Аварійні бригади працюють цілодобово, щоб якнайшвидше повернути воду в будинки мешканців Кам’янського. Однак підвоз води таки організували для містян.
Планується, що воду включать вже завтра, 21 серпня.






