Майже все місто залишилося без світла.
Про це повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул, передає Дніпро24.
У Кривому Розі задіяли аварійне відключення електроенергії. Світла немає у всьому місті. Причини не називають. Ймовірно, це пов’язано із погодними умовами.
Наразі лікарні та критична інфраструктура у місті працює на генераторах. Відкриті Пункти Незламності. Енергетики повідомляють, що відновлять електропостачання за кілька годин.
У той же час, голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак поінформував, що внаслідок негоди, знеструмлено кілька населених пунктів. Також він заспокоїв громадян, що в області зараз чути грім, а не вибухи.






