У Кривому Розі деякі райони досі не мають тепла. Вілкул повідомив, коли людям підключать опалення.
Про це розповів начальник Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул, передають новини Дніпра.
У Кривому Розі досі без опалення майже 1000 будинків, 11 лікарень та 43 освітніх заклади. У місті провели екстрене засідання Штабу під головуванням Віце-премʼєр міністра Кулеби. Залучили всі державні органи, причетні до цього.
«Криворіжтеплоцентраль» має забезпечувати теплом мешканців Кривого Рогу, але вже 24 листопада, а у людей досі холодні батареї. З цього приводу проводитимуть розслідування.
Станом на зараз відомо, що «Криворіжтеплоцентраль» передав «Нафтогазу» Акт про стовідсоткову готовність міста до опалювального сезону ще 9 жовтня. Вілкул зазначив, що підприємство весь цей час брехало Дніпропетровській ОВА і виконкому Криворізької міськради.
Коли буде тепло?
«Криворіжтеплоцентраль» та «Нафтогаз» заприсяглися подати тепло в усі будинки і заклади до 8 грудня, відповідно за графіком.
Поки що криворіжцям, які не мають опалення, не відключатимуть електропостачання. У тих районах мають скасувати графіки відключень світла, щоб люди мали змогу користуватися електроприладами.
Також абоненти не мають отримати платіжки за ненадані послуги з теплопостачання. Платіжки за цей час мають бути нульовими.
Зірваний опалювальний сезон у Кривому Розі будуть розслідувати. Ситуацію контролюватиме Штаб по ліквідації наслідків аварій і підключення будинків до тепла.






