У Кривому Розі жінка заявила, що на неї скоїли напад та відібрали велику суму грошей. Виявилося, що все це вона вигадала, щоб не повертати борг.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, пише видання Дніпро 24.
27-річна мешканка Кривого Рогу ще у березні повідомила поліції про розбійний напад. Нібито на неї напали на вулиці та відібрали 150 тисяч гривень.
За її словами, це сталося посеред вулиці в Тернівському районі Кривого Рогу. Для «правдоподібності» заявниця подряпала собі обличчя.
Проте правоохоронці швидко «розкусили» так звану жертву. Виявилося, що жінка про все набрехала, щоб не віддавати борг. Зловмисниця отримала підозру.






