Зранку 16 липня Нікополь опинився під ворожим обстрілом – вбито жінку. Також відомо про п’ятьох постраждалих. Місто зазнало руйнувань.
Про наслідки повідомляють Новини Дніпра з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака.
Ворог продовжує тероризувати Дніпропетровщину, Нікополь щодня потерпає від російських атак. Зранку росія обстріляла місто з артилерії.
Окупанти вбили сьогодні цивільну жінку. Ще п’ятеро людей було поранено, з них дві жінки потрапили до лікарні. На жаль, 78-річна жінка прямо зараз у важкому стані.
Внаслідок обстрілу Нікополя пошкоджено









