У Павлограді звичайна сварка цивільного подружжя закінчилася справжнім трилером.
Про це повідомляє Нацполіція, передають новини Дніпра.
Вранці 24 січня 58-річна жінка під час конфлікту вхопилася за сокиру й забила свого чоловіка до смерті.
Проте на цьому жах не скінчився. Аби уникнути тюрми, підозрювана вирішила позбутися доказів у найбільш моторошний спосіб – вона розчленувала тіло загиблого та скинула рештки у вигрібну яму на подвір’ї.
Приховати злочин не вдалося — поліцейські викрили жінку та вже затримали її. За умисне вбивство їй загрожує до 15 років за ґратами.






